Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2016-06-16

S.S.S.

R Plus Media sorularınızı cevaplamaya hazır !


Tabii ki oluyoruz. Sunduğumuz paketlerden herhangi birini satın almak yerine sadece web sitesi tasarımı istiyorsanız biz de sadece web sitesi tasarımını yaparak buna göre ücretlendirme yapıyoruz. Aynı şekilde sunduğumuz diğer hizmetlerden de sadece birini ya da birkaçını almak isterseniz yine firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Çalışma sürecimizi şöyle özetleyebiliriz; Proje-Onay-Teslim. Öncelikle sizinle olan iletişimimiz sonucu fikir üreterek projeleri yaratma sürecini başlatırız. Uygun gördüğümüz çalışmaları onayınıza sunarız. Çünkü gerçekleşecek fikir alışverişi ile sizin de içinize en çok sinecek çalışmanın belirlenmesini isteriz. Siz onay verdikten sonra da projenin tamamlanmasını sağlar, tamamen bitince de teslim ederiz.

Evet, yükseltebilirsiniz. Bu kararınızı bize bildirmek üzere müşteri temsilcilerimizden biriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Evet, yardımcı oluyoruz. R Plus Media hizmetlerinden olan sosyal medya pazarlaması, dijital pazarlama, grafik tasarım gibi hizmetlerimizle ürününüzü en iyi şekilde tanıtıp müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Evet, yardımcı oluyoruz. Google Adwords, SEO çalışmalarımız ve sosyal medya hizmetlerimiz ile blog sayfanızın reklamını yaparak okuyucularla buluşmasına yardımcı oluyoruz.


Eklenme Tarihi: 2016-06-16 Okunma Sayısı: 2926