Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2019-07-18

Web Hizmetleri

R Plus Media, web hizmetleri kapsamında hosting, domain, yönetim paneli, e-mail, içerik yönetimi, güncelleme, mobil uygulama, Google, SEO optimizasyonu ve özgün web sitesi tasarımı hizmetlerini sunmaktadır.

Web siteniz dijital ortamdaki vitrininizdir. Bu vitrin rakiplerin arasından sıyrılabilmek için şeffaf, pratik, orijinal ve çekici olmalıdır. Günümüzde artık bir şirketin web sitesinin Google’da birinci sayfada ve özellikle birinci sırada çıkması çok merkezi bir yerde ofisinin olmasından daha önemlidir. O nedenle her şirket artık kendi iş alanında birinci sayfada çıkmak için yarışmaktadır. R Plus Media, sunduğu web hizmetleriyle bunu sağlamak üzere çalışmalar yaparak firmaların müşteri çekmesine yardımcı olmaktadır.

Kimi kurumlar arasında sadece web sitesi isteyenler bile vardır. Web sitesi hizmetleri; hosting, domain, yönetim paneli, e-mail, içerik yönetimi, güncelleme, mobil uygulama ve de rekabet ortamında Google’da kurumunuzun en üstlerde çıkmasını sağlayan SEO optimizasyonudur. Bu temel hizmetlerin yanı sıra, web sitenizin özgün, modern ve tamamen kurumunuzu yansıtacak bir tasarımda olması da yine bizim işimizdir.

R Plus Media ile çalışmak isteyen kişi ve kuruluşlar bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirler. Firmamız Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde temsilci ofislerimiz bulunmaktadır. Ofislerimizden herhangi biri ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ile birlikte medya ve bilişime dair kaliteli hizmet alabilirsiniz. 


Eklenme Tarihi: 2016-06-17 Okunma Sayısı: 2379


Hizmetler