Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2017-08-24

Sosyal Medya Yönetimi

R Plus Media’nın sağlamakta olduğu sosyal medya hizmetleri; Facebook, Twitter, Google gibi en çok kullanılan sosyal medya platformlarında hesapların açılması ve Youtube, Vimeo gibi video platformlarıyla beraber online tanıtımı destekleyen ilan sayfalarına şirket kaydı yapılması hizmetleridir.

Günümüzde sosyal medya, tüm kurumların reklamını yapmak ve hedef kitlesine ulaşabilmek için en çok kullandığı platform. İnsanlar bazı şirketlerin varlığından sadece sosyal medya hesapları üzerinden haberdar olabiliyor. Özellikle de değil firmanızdan sektörden bile haberi olmayan gençlerin sizi tanıyabileceği tek yer kimi zaman ya bir Facebook postu ya da 140 karakterlik çarpıcı bir tweet olabilir. Genç popülasyona sahip olan ülkemizde özellikle hedef kitlesi genç insanlar olan bir firmaysanız sosyal medya, onlara ulaşmada reklam stratejiniz içerisinde mutlaka olması gereken bir pazarlama aracı olacaktır.

Web siteniz ile entregrasyonlu olacak şekilde Facebook, Twitter, Google gibi en çok kullanılan sosyal medya platformlarında şirket hesaplarının açılması ve bunların düzenli olarak güncellenmesi ile Youtube, Vimeo gibi video platformlarında da yer almak tanıtım için oldukça önemlidir. Bu sosyal medya platformlarında tanıtımınız için R Plus Media, sosyal medya planlaması ve yönetimi hizmetlerini de sunmaktadır. Yine online tanıtımı destekleyen ilan sayfalarına şirket kaydı (yell.com, vivastreet.co.uk, thomsonlocal.com, gumtree.co.uk ve ebay, amazon, alibaba vb.) da sunduğumuz hizmetlerdendir.

R Plus Media ile çalışarak şirketinizi daha ileriye taşımak istiyorsanız bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde temsilci ofislerimiz bulunmaktadır. Ofislerimizden herhangi biri ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ile birlikte medya ve bilişime dair kaliteli hizmet alabilirsiniz. 


Eklenme Tarihi: 2016-06-17 Okunma Sayısı: 2481


Hizmetler