Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2017-08-24

Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım

R Plus Media Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım hizmetleri; logo, kartvizit, broşür, kaşe, takvim, afiş, katalog, menü, fatura defteri, antetli kağıt gibi basılacak tasarımlarla; web arayüz tasarımı, banner tasarımı, mobil aplikasyon tasarımı gibi dijital tasarımlardan oluşmaktadır.

Kurumsal kimlik, kurum içinde kültürünüz, kurum dışında ise etiketiniz ve duruşunuzdur. Bizler önce kurumunuzu keşfedip, amacınızı anlayıp, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi de tespit ettikten sonra işe koyuluyoruz. Kurumsal kimlik kapsamında logodan başlamak üzere kurumunuzun/markanızın karakterini oluşturan unsurları bir araya getirip kurumunuza özel bir konsept geliştiriyoruz. Grafik tasarım bir nevi kurumunuzun giysisidir. Yani siz nasıl giyinmek istediğinizi söylüyorsunuz, biz kumaşları seçip tasarıma başlıyoruz.

Rekabetin yüksek olduğu günümüzde firmanızın öne çıkması ve farklı bir kurumsal kimliğinin olmasını istiyorsanız R Plus Media’nın yaratıcı tasarım ekibiyle çalışabilirsiniz. Firmamız müşteri temsilcileriyle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçerek gerek kurumsal kimlik çalışmalarının yapı taşları olan logo, kartvizit, broşür, kaşe, takvim, afiş, katalog, menü, fatura defteri, antetli kağıt gibi basılacak tasarımlarla gerekse de web arayüz tasarımı, banner tasarımı, mobil aplikasyon tasarımı gibi dijital tasarımlar hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.


Eklenme Tarihi: 2016-06-17 Okunma Sayısı: 2564


Hizmetler