Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2017-08-24

E-Ticaret

R Plus Media’nın e-ticaret kapsamında sunduğu hizmetler; gelişmiş ama kolay yönetim paneli, online ödeme entegrasyonu, hem masaüstü hem de mobil için tasarlanan e-ticaret altyapılarıdır.

E-ticaret siteleri markaların çekinmeden yatırım yaptığı alanlardan biri çünkü bu bir nevi sanal ortamda bir şube daha açmak anlamına geliyor. Günümüz insanı en az zahmetli ve en az zaman harcayacağı şekilde alışveriş yapmak istiyor, bu durum da e-ticaret sitelerini vazgeçilmez kılıyor. Kim mağaza mağaza dolaşmak yerine istediği bir ürünü oturduğu yerden kolayca satın almak istemez ki?

R Plus Media olarak yaptığınız işi, ürünlerinizi ve markanızı da temsil edecek e-ticaret sitesini potansiyel ziyaretçilerin kullanım alışkanlıklarını da göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz, hem sizin hem de müşterilerinizin zamandan tasarruf etmesini sağlayarak hızlı tanınırlık ve alışverişin kapılarını açıyoruz. Gelişmiş ama kolay yönetim paneli, online ödeme entegrasyonu, hem masaüstü hem de mobil için tasarlanan e-ticaret altyapılarını kurumunuza özgün bir şekilde sunuyoruz.

R Plus Media ile çalışarak şirketinizi daha ileriye taşımak istiyorsanız bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde temsilci ofislerimiz bulunmaktadır. Ofislerimizden herhangi biri ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ile birlikte medya ve bilişime dair kaliteli hizmet alabilirsiniz. 


Eklenme Tarihi: 2016-06-17 Okunma Sayısı: 2393


Hizmetler