Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2017-08-24

Dijital Pazarlama

R Plus Media dijital pazarlama hizmetleri; Google Adwords, Google Analytics, sosyal medya pazarlaması, mobil pazarlama, e-mail marketing ve SEO hizmetleridir.

Dijital pazarlama, günümüzde şirketlerin müşterileriyle kurması gereken en gerekli ve önemli köprülerden biri. Dünya gün geçtikçe dijitalleşiyor ve önemli olan sadece online marketing yapabilmek değil, hem son trendleri takip etmek hem de çalıştığınız sektörü tanıyarak en iyisini yapabilmek. Zira dijital pazarlama öyle bir mecra ki küçük şirketlerin büyük şirketlerin önüne geçebilmesini dahi sağlayabiliyor.

Dijital pazarlamayı pazarlama stratejisi içerisine alan şirketler için önemli olan kurumları için en iyi formülü seçip en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Bunu sağlamak da ekibimizin sunduğu en önemli hizmetlerdendir. Google Adwords, Google Analytics, sosyal medya pazarlaması, mobil pazarlama, e-mail marketing, arama motorlarının da sevdiği SEO uyumlu, kaliteli içerikler hazırlamak ve daha fazlası R Plus Media’nın dijital pazarlama hizmetlerindendir.

R Plus Media ile çalışarak şirketinizi daha ileriye taşımak istiyorsanız bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde temsilci ofislerimiz bulunmaktadır. Ofislerimizden herhangi biri ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ile birlikte medya ve bilişime dair kaliteli hizmet alabilirsiniz. 


Eklenme Tarihi: 2016-06-17 Okunma Sayısı: 2379


Hizmetler