Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2018-08-13

Bilişim

R Plus Media’nın sunduğu bilişim hizmetleri; CRM- Müşteri İlişkileri Yönetimi, SRM-Tedarikçi İlişkileri Yönetimi, ERM-Kurumsal Risk Yönetimi, ERP-Kurumsal Kaynak Planlaması, HRM-İnsan Kaynakları Yönetimi, SDM-Yardım Masası Yönetimi, MS-Proje Yönetimi, MIS-Yönetim Bilişim Sistemi ve SaaS-Yazılım hizmetleridir.

R Plus Media olarak bilişim hizmetlerimiz ile kurumların ihtiyaçlarına göre yazılımlar geliştiriyoruz. Bu yazılımlar kurumların her işini pratikleştiren programların tümü olması dolayısıyla şirketlerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Firmaların bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere R Plus Media yazılım ekibi, kullanması kolay, güncelleme yapılabilen ve eş zamanlı olarak bilgilere ulaşmayı sağlayan tamamen firmanıza özel yazılımları yaratıcı tasarımlarla sizlere sunmaktadır.

Ekibimiz web tabanlı işletme çözümlerini ve local kullanılabilecek yazılım çözümlerini faaliyet sektörünüzü tanıyıp alanınızla ilgili olarak özgün bir şekilde sunar. Günümüz şirketlerinin ihtiyaçlarına göre kullandığı “minimum maliyet, maksimum çözüm” sağlayan yazılım çeşitlerinden; CRM- Müşteri İlişkileri Yönetimi, SRM-Tedarikçi İlişkileri Yönetimi, ERM-Kurumsal Risk Yönetimi, ERP-Kurumsal Kaynak Planlaması, HRM-İnsan Kaynakları Yönetimi, SDM-Yardım Masası Yönetimi, MS-Proje Yönetimi, MIS-Yönetim Bilişim Sistemi ve bunların yanı sıra operasyonel maliyetlerden muaf olabileceğiniz ve kaliteli hizmet alabileceğiniz SaaS-Yazılım R Plus Media’nın bilişim hizmetlerindendir.

R Plus Media ile çalışmak isteyen kişi ve kuruluşlar bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirler. Firmamız Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde temsilci ofislerimiz bulunmaktadır. Ofislerimizden herhangi biri ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ile birlikte medya ve bilişime dair kaliteli hizmet alabilirsiniz. 


Eklenme Tarihi: 2016-06-17 Okunma Sayısı: 2429


Hizmetler