Türkçe English

Güncellenme Tarihi: 2017-08-24

BİZ KİMİZ?

R Plus Media Tanıtım Tasarım Reklam Animasyon Bilişim Hizmetleri, firmaların kurumsal kimlik tasarımı, grafik tasarım, bilişim, web hizmetleri, e-ticaret, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama ihtiyaçlarına cevap veren bir medya ve bilişim şirketidir. R Plus Media, tüm bu hizmetleri müşteri odaklı, inovatif ve profesyonel bir anlayışla sunmaktadır.

Firmamızın sunduğu hizmetlerden biri olan kurumsal kimlik tasarımı ve grafik tasarımda, şirketinizin ihtiyacı olan logo, kartvizit, antetli kağıt, tabela, katalog, broşür gibi baskı işlerinden arayüz tasarımı, banner tasarımı gibi dijital tasarımlara kadar her tür hizmeti sunmaktayız.

CRM-Müşteri İlişkileri Yönetimi, SaaS-Yazılım gibi en önemli yazılımlar başta olmak üzere çözüm odaklı geliştirdiğimiz yazılımlar ise R Plus’ın bilişim hizmetlerindendir.

R Plus Media, firmaların web sitesini “daha iyisi olabilirdi” düşüncesini akla getirmeden müşterilerine hazırlıyor. Firmamız web hizmetleri kapsamında web sitesi tasarımından başlayıp sitenin Google’da üst sıralarda çıkabilmesi için SEO (Search Engine Optimization) tekniklerinin uygulanmasına kadar web sitelerine dair her hizmeti sunmaktadır.

R Plus ekibi, firmalar için grafik tasarım, web hizmetleri, bilişim hizmetlerinin yanı sıra sosyal medya yönetimi hizmeti de sağlıyor. Bu hizmetimiz kapsamında ekibimiz Facebook, Twitter, Google, Youtube, Vimeo gibi platformlarda tanıtımınızı sağlıyor. Bunun yanında online tanıtımı destekleyen ilan sayfalarına şirket kaydı hizmetleri de sunmaktayız.

Dijital pazarlama hizmeti de sağlayan firmamız küçük-büyük şirket demeden Google Adwords, Google Analytics, sosyal medya pazarlaması, mobil pazarlama, e-mail marketing ve SEO hizmetlerini de müşterilerine sunuyor.

Firmamız tüm diğer hizmetlerinin yanında e-ticaret hizmetleri kapsamında dijital pazardaki işyerinizi açmanıza da yardımcı oluyor. Pratik yönetim paneli ve online ödeme entegrasyonuna sahip, masaüstü ve mobil için de dizayn edilecek e-ticaret sitenize birçok müşterilerinin gelmesini sağlamak üzere tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

R Plus Media ile çalışmak isteyen kişi ve kuruluşlar bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirler. Firmamız Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde temsilci ofislerimiz bulunmaktadır. Ofislerimizden herhangi biri ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ile birlikte medya ve bilişime dair kaliteli hizmet alabilirsiniz. 


Eklenme Tarihi: 2016-06-16 Okunma Sayısı: 3315