Türkçe English

R Plus Media

R Plus Media

R Plus Media Tanıtım Tasarım Reklam Animasyon Bilişim Hizmetleri, bir bilişim ve medya şirketidir. R Plus Media, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Firmamız yazılım, e-ticaret, sosyal medya yönetimi, web tasarım, grafik tasarım ve kurumsal kimlik tasarımı, dijital pazarlama ve SEO hizmetleri gibi pek çok hizmet sunmaktadır.

Grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı ve web hizmetleri gibi müşterilerin ana tanıtım ve reklam ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra bir medya-bilişim şirketi olan R Plus Media; bilişim hizmetleri kapsamında da sunduğu yazılım çözümleriyle firmalara kullanması kolay ve özgün yazılımlar geliştirmektedir. Firmanızın sanal ortamındaki imajını da unutmayan R Plus Media, sosyal medya, dijital pazarlama ve SEO hizmetleri ile de müşterileri internet ortamında başarıya ulaştırmayı hedefleyen genç, dinamik ve sürekli daha iyisini yapmaya çalışan bir ekiptir.

Ankara merkezli olan şirketimiz uluslararası ölçekte hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda yalnızca Türkiye’deki şirketlere değil yurtdışındaki şirketler için de bilişim ve medyaya dair kendi alanındaki faaliyet konularında tüm hizmetleri en kaliteli ve hızlı şekilde sunmaktadır.

R Plus Media ile çalışmak isteyen kişi ve kuruluşlar bizimle iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirler. Firmamız Ankara merkezli olup Londra, İstanbul, İzmir ve Gaziantep illerinde temsilci ofislerimiz bulunmaktadır. Ofislerimizden herhangi biri ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ile birlikte medya ve bilişime dair kaliteli hizmet alabilirsiniz. 


Ankara Antlaşması Kampanya Paketleri

R Plus Media’nın Ankara Antlaşması kampanya paketleri 4 tane olup bunlar; Standard, Silver, Gold ve Platinium paketleridir.
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’ye yerleşerek iş kurmasını sağlayan İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, günümüzde hemen hemen her sektörde Türkiye kökenli kişilerin kurduğu işletmelerin İngiltere’deki sayısını giderek arttırmaktadır. Rekabetin oldukça çekişmeli olduğu İngiltere’de firmaların, rekabet ortamında öne çıkabilmek için reklam, tanıtım ve bilişim hizmetlerine oldukça ihtiyacı olmaktadır. R Plus Media’nın İngiltere’de Ankara Antlaşması kapsamında iş kuracak kişiler için hazırladığı Ankara Antlaşması paketleri, firmanızın her türlü reklam, tanıtım ve bilişim hizmetlerini karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Bu vize ile İngiltere’ye gidecek veya bu vize ile hâlihazırda İngiltere’de bulunan müşterilerimizin yanı sıra İngiltere, Türkiye ve diğer ülkelerdeki müşterilerimiz için de tabii ki hizmet sunmaktayız. Diğer müşterilerimiz için ihtiyaçları doğrultusunda bir çalışma planı oluşturarak bunun üzerinden ücretlendirme yapmaktayız. Firmamızla çalışmak isteyen kişiler, müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek kendilerine özel plan oluşturulmasını isteyebilirler.